Pazar, Ocak 19

MediaK Yayıncılık Ekip Arkadaşları Duyurusu

Merhabalar. Bildiğiniz üzere Media K yayın grubu olarak, Şebokolik (www.sebokolik.com / dergi.sebokolik.com - tv.sebokolik.com ) Rockoza (www.rockoza.com) - Müzikoza (www.muzikoza.com) yayın organlarında hizmet vermekteyiz.
Son olarak da önümüzdeki haftalarda yayınlanacak olan daha kapsamlı bir online yayıncılık platformu da gündemimizde. Bu aşamada her sene olduğu üzere bu sene de, kadromuza yeni ekip arkadaşları aramaktayız.
Şu anki kadronun bir kısmının bu tarz ilanlar sayesinde bize katılan ve bir hayli ilerlemiş olan kişiler olduğunu da düşünecek olursak, kendini geliştirmek isteyen - yeteneği olduğuna inanan arkadaşlarımızı aramıza davet ediyoruz. Görev türleri ve başvuru formuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Başvuru sürecinde, başvuru formunu gönderdikten sonra, ilgili birim başvuruları inceleyerek size ulaşacaktır ve görüşme bir sonraki aşamaya taşınacaktır.
Röportaj / Muhabirlik Tüm platformlarımızda periyodik olarak yayını yapılan röportajların, mail/video formatlarında destek olma. Örnek Çalışmalar, Jehan Barbur - Şebokolik Aydilge - Rockoza Pinhani - Müzikoza Cemil Demirbakan - Müzikoza Fotoğraflar / Videolar Tüm TV platformları için fotoğraf ve videolara destek olma. Örnek Çalışmalar; Can Gox - Şebokolik Hayko Cepkin - Rockoza Yazı ve İncelemeler Özellikle yeni yayınlanacak olan platformumuz için, müzik/sinema/tiyatro konularında aktüel - özgün yazılar hazırlama.

0 yorum:

Yorum Gönder